Super Kabuki Brush
Lily Lolo- Børste alle bør ha
- Perfekt for mineralfoundation
- Solpudder - Vegan
- Med avrundede kanter
- 7 cm
299,00 Kr
(inkl. mva.)
Børste til Solpudder
Lily Lolo Bronzer Brush har myke, tette børster som gir en eksklusiv følelse ved påføring av solpudder eller shimmer.
Tips til påføring: Påfør en liten mengde solpudder eller shimmer på børsten, tapp for å fjerne overflødig pulver. Sveip over kinnben, pannen og nedover nesen og haken hvor solen normalt treffer best. Bruk under kinnben for å gi glødende look.
Rengjøring: Vaskes i varmt vann med mild shampoo, med børsten pekende nedover. Tørkes naturlig, liggende på siden.

| Ingredienser | Synthetic Hair. Vegan Friendly |
| Bruk | Tips til påføring: Påfør en liten mengde solpudder eller shimmer på børsten, tapp for å fjerne overflødig pulver. Sveip over kinnben, pannen og nedover nesen og haken hvor solen normalt treffer best. Bruk under kinnben for å gi glødende look. |
Kommentarer 0
Vi bruker ditt navn og anmeldelse til å vise offentlig på hjemmesiden vår. Din e-post er for å sikre at vi har mulighet til å komme i kontakt med deg. Vi lover å passe godt på dine data og holde dem sikret.
Relaterte produkter
299,00 Kr
(inkl. mva.)199,00 Kr
(inkl. mva.)259,00 Kr
(inkl. mva.)229,00 Kr
(inkl. mva.)139,00 Kr
(inkl. mva.)149,00 Kr
(inkl. mva.)149,00 Kr
(inkl. mva.)129,00 Kr
(inkl. mva.)149,00 Kr
(inkl. mva.)Andre kunder har også kjøpt
149,00 Kr
119,20 Kr
(inkl. mva.)298,00 Kr
(inkl. mva.)399,00 Kr
(inkl. mva.)Therapy Moisture Conditioner, for tørt og frizzy hår, 250 ml
366,00 Kr
(inkl. mva.)